NORA - dla warsztatów Nowość!


Dlaczego wybrać części Economy?


Części Economy to najlepsze rozwiązanie dla właścicieli samochodów 4-letnich i starszych, którzy chcą naprawiać swoje auta w sposób maksymalnie ekonomiczny. To alternatywa względem Oryginalnych części dla klientów, dla których głównym kryterium wyboru jest cena.


Części Economy gwarantują bezpieczeństwo i funkcjonalność użytkowania, podobnie jak ich Oryginalne odpowiedniki. Produkowane są do wielu modeli samochodów z Grupy Volkswagen.


Co to oznacza dla Klientów odwiedzających Państwa warsztat?


Klienci otrzymują części wysokiej jakości porównywalne z Oryginalnymi częściami, jednak w bardziej atrakcyjnej cenie, co umożliwia dokonanie naprawy nawet o 60% taniej niż przy wykorzystaniu Oryginalnych części. Co ważne, są zawsze optymalnie dopasowane i umożliwiają precyzyjny montaż. Klienci mogą teraz wybrać pomiędzy częściami bezpośrednio od producenta samochodu (czyli części Oryginalne lub Economy), a częściami od niezależnych dostawców (zamienniki). To daje możliwość bycia elastycznym i dopasowania usługi pod względem ceny i jakości do bardzo różnicowych oczekiwań klientów.


Program NORA® - Oryginalne części Grupy Volkswagen


Czym jest NORA®?

NORA® to oficjalny program partnerski Volkswagen Group, który działa na obszarze Europy od 2005 roku.

Program jest skierowany do warsztatów niezależnych, które nie są bezpośrednio związane z markami koncernu i umożliwia im zakup Oryginalnych części koncernu Volkswagen na preferencyjnych warunkach.


Jakie części obejmuje Program serwisowy?

Niezawodne i idealnie dopasowane do naprawianego samochodu – oryginalne części przywracają pierwotne bezpieczeństwo i komfort, zachowując 100%-ową oryginalność pojazdu. Zależy Ci na długim okresie użytkowania części i stawiasz tylko na najlepsze rozwiązania? Wybierz Oryginalne Części koncernu Volkswagen Lubisz oszczędzać i decydujesz się na ekologiczne rozwiązania? Wybierz Oryginalne Części na Wymianę o tej samej jakości co Części Oryginalne, ale w cenie niższej o około 40%. Powstają one w wyniku procesu przetworzenia wcześniej użytkowanych Oryginalnych Części. Twój samochód ma więcej niż 5 lat i nie chcesz w niego nadmiernie inwestować? Wybierz Części Economy, których koszt niższy o około 25% wynika ze zmian konstrukcyjnych i materiałowych oraz ograniczenia liczby dostępnych wariantów części.


Korzyści dla Klienta NORA®     

stały dostęp do Oryginalnych części koncernu Volkswagen


       

 opieka wykwalifikowanego personelu


           

krótki czas dostawy


      

preferencyjne warunki handlowe


        

wsparcie techniczne przy naprawach


   

dostęp do specjalistycznych narzędziAby zgłosić się do programu  NORA®  skontaktuj się z naszym doradcą : 


Tomasz Grajek 

502 948 464 

tomasz.grajek@ignaszak.pl

Wyszukaj samochód

Logo volkswagen
Logo vwuzytkowe
Logo vfs
Logo audi
Logo skoda
Logo seat
Logo castrol
Logo cnp
Logo dwa
Logo nora
Logo sikkens