Audi Q4 e-tron „Mój elektryk” - Twoja przepustka do świata nowoczesnej mobilności

Audi Q4 e-tron „Mój elektryk” - Twoja przepustka do świata nowoczesnej mobilności

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wznowienie wyjątkowej oferty Audi Q4 e-tron pod hasłem „Mój elektryk” skierowanej do przedsiębiorców. To nie tylko okazja do dołączenia do świata elektrycznej mobilności z Audi, ale także szansa na skorzystanie z wyjątkowo atrakcyjnych warunków finansowych.
Wyjątkowa oferta dla wyjątkowych przedsiębiorców

Audi Q4 e-tron i Audi Q4 Sportback e-tron w edycji „Mój elektryk” są dostępne już od 971 zł netto miesięcznie. Tak atrakcyjna rata miesięczna jest wynikiem specjalnie przygotowanej oferty APL, która została zaktualizowana o jeszcze większe korzyści dla naszych klientów - teraz zyskują Państwo 18% korzyści, w porównaniu do wcześniejszych 16%.

Dołączając do programu, skorzystają Państwo z promocyjnego pakietu ubezpieczeń OC/AC/NNW za symboliczną złotówkę. Ta wyjątkowa oferta jest możliwa dzięki połączeniu z finansowaniem Audi Perfect Lease i ważna jest do wyczerpania zapasów.
Dlaczego warto wybrać Audi Q4 e-tron?

Audi Q4 e-tron to nie tylko symbol nowoczesności i innowacji, ale także dowód na to, że luksus i ekologia mogą iść w parze. Dzięki tej ofercie, przedsiębiorcy mogą nie tylko zyskać wyjątkowy pojazd w atrakcyjnej cenie, ale także przyczynić się do promowania zrównoważonego rozwoju i redukcji śladu węglowego.

Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników Audi Q4 e-tron. Dla uzyskania dokładniejszych informacji oraz szczegółów dotyczących oferty, prosimy o kontakt pod numerem 62 765 90 10. Nasz zespół ekspertów jest do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w doborze najlepszego rozwiązania.

Odkryj przyszłość mobilności z Audi Q4 e-tron „Mój elektryk” i zacznij swoją przygodę z elektromobilnością już dziś. Zapraszamy!


              

Filtruj wyniki

Logo volkswagen
Logo vwuzytkowe
Logo vfs
Logo audi
Logo skoda
Logo seat
Logo castrol
Logo cnp
Logo sikkens