Stylowa rewolucja Škody Fabii

Stylowa rewolucja Škody Fabii

Stylowa rewolucja Škody Fabii

Bezpieczna i innowacyjna - tu właśnie designerskie wykończenie spotyka się z nowoczesnymi technologiami

Design
PIĘKNA I FUNKCJONALNA ZARAZEM 
Reflektory LED wraz z wyrazistym grillem i maską sprawiają, że nowa Fabia łączy wyrafinowaną elegancję z atrakcyjną dynamiką. Aktywna roleta chłodnicy przyczynia się do uzyskania współczynnika oporu powietrza od 0,28, co przekłada się na mniejszą liczbę wizyt na stacji benzynowej.

PEWNY SIEBIE PROFIL 
Dynamiczny wygląd podkreślają wznosząca się ku tyłowi dolna linia okien i odwrotnie - opadająca linia dachu. 

WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ TYŁ
W tylnej części dominują wysoko osadzone, światła tylne, których zewnętrzne części rozciągają się na boki nadwozia. 


Komfort i bezpieczeństwo 
BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU
Aż do dziewięciu poduszek powietrznych, precyzyjnie współdziałających z trzypunktowymi, automatycznymi pasami bezpieczeństwa i zagłówkami, chroni kierowców i pasażerów przed obrażeniami. Równie ważna jest sztywna rama samochodu oraz szeroka gama systemów bezpieczeństwa i systemów wspomagających kierownicę. 

WYGLĄD I MĄDROŚĆ
Najwyższej klasy zestaw wskaźników wyposażono w Virtual Cockpit z wyświetlaczem TFT o przekątnej 10,25 cal, oferującym pięć trybów wyświetlania i możliwość wyświetlania mapy nawigacyjnej. 

KOMFORTOWY KLIMAT
Dwustrefowa klimatyzacja Climatronic, w wersji wyposażenia STYLE dostępna w standardzie. Pozwala cieszyć się komfortem automatycznie utrzymywanej temperatury w samochodzie, a kierowca i pasażer mogą ustawić własną temperaturę. Czujnik wilgoci redukuje zaparowanie przedniej szyby i zwiększa komfort klimatyczny. 

Łączność 
ŠKODA CONNECT 
Zapewnia możliwość zdalnego sterowania wybranymi funkcjami pojazdu i kontaktowania się z wybranym Centrum Serwisowym. Aplikacja uruchomi także automatycznie połączenie ze służbami ratunkowymi, w przypadku wypadku.

PHONE BOX I SMARTLINK
Schowek służący do bezprzewodowego ładowania telefonów komórkowych. Umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń komórkowych nawet przy słabym sygnale. Smartlink zapewnia połączenie między smartfonem, a wbudowanym systemem Infotainment przez Apple CarPlay i Android Auto. 

DO 5 GNIAZD USB-C
W wyposażeniu standardowym posiada dwa nowoczesne, podświetlane przednie gniazda USB-C. Opcjonalnie można dodać trzy dodatkowe gniazda - jedno przy lusterku wstecznym do ładowania kamery i dwa dla pasażerów z tyłu. 

NATURALNE ROZPOZNAWANIE GŁOSU
Teraz możesz sterować samochodem za pomocą Laury - asystentki głosowej, która pomoże Ci sterować nawigacją, multimediami, infotainmentem, klimatyzacją i wiadomościami tekstowymi. 

Filtruj wyniki

Logo volkswagen
Logo vwuzytkowe
Logo vfs
Logo audi
Logo skoda
Logo seat
Logo castrol
Logo cnp
Logo dwa
Logo sikkens