Więcej niż SUV

Więcej niż SUV

WIĘCEJ NIŻ SUV - AUDI Q5

Połączenie dynamiki z najwyższą funkcjonalnością na co dzień


Personalizacja w nowym świetle 

Segmentowa budowa reflektorów diodowych OLED pozwala na stworzenie nowych choreografii świetlnych. Audi Q5 można zamówić w trzech sygnaturach świetlnych świateł, z których każda posiada własne animacje witające i żegnające kierowcę. Światła w technologii OLED oferują także wykrywanie na drodze innych pojazdów m.in. sygnalizując zbliżenie się na małą odległość innego uczestnika ruchu. 

Dynamiczne w każdych warunkach 
Napęd quattro, będący standardem, oferuje doskonałą przyczepność i pewne prowadzenie. Opcjonalne zawieszenie pneumatyczne adaptive air suspension z regulacją tłumienia amortyzatorów pozwala również na zmianę wysokości nadwozia, a przez to - wielkości prześwitu. 

Komfort zorientowany na kierowcę 
Fotele z opcją masażu oraz duża przestrzeń na nogi i głowę, gwarantują wygodną jazdę pięciorga pasażerów. Poziome linie we wnętrzu wizualnie podkreślają szerokość tego SUV-a. 

Funkcjonalność na poziomie premium
Trójdzielna tylna kanapa pozwala na przewożenie dużych ładunków bez całkowitego składania siedzeń w drugim rzędzie, a opcjonalny czujnik do otwierania pokrywy bagażnika i pneumatyczne zawieszenie ułatwiają załadunek. 

Połączone ze światem