Elegancja w mieście, drapieżność w terenie- Kamiq

Elegancja w mieście, drapieżność w terenie- Kamiq

Nowy rok rozpoczynamy wprowadzeniem do Naszej oferty nowej Skody Kamiq. Przedstawiciel segmentu crossoverów przyciąga wzrok połączeniem miejskiego szyku i drapieżności samochodu terenowego. Dynamiczny wygląd podkreślony jest charakterystyczną sylwetką, wysoko umieszczoną maską i innowacyjnymi światłami Led. Kamiq idealnie dopasowuje się do infrastruktury drogowej miast, dzięki konstrukcji z dodatkami ochronnymi zderzaków i progów z równą zwinnością porusza się po innych drogach. Pokonanie trudniejszego terenu ułatwiają 16-18 calowe opony.


 

 

 Tylne światła Full Led zaprojektowane w kształcie litery C w związku z tym są dobrze widoczne. Dodatkowo wbudowane kierunkowskazy które dynamicznie rozświetlają się od środka do zewnątrz zwiększają bezpieczeństwo.

 

 


Wnętrze Skody Kamiq jest komfortowe i ergonomiczne, co sprawia, że każda podróż jest przyjemna niezależnie od pory roku. Zimą zamarznięte szyby nie są przeszkodą za sprawą podgrzewanej przedniej szybie i skrobaczce schowanej w pokrywie wlewu paliwa. Podgrzewane przednie i tylnie fotele pozwalają szybciej się ogrzać, a podgrzewane koło kierownicy ukoją zmarznięte dłonie. Latem ochłodę przyniesie klimatyzacja. Fotel kierowcy może być ustawiany elektrycznie. Za pomocą kilku przycisków szybko i bez wysiłkowo możliwe jest idealne ustawienie by jazda była wygodna i bezpieczna.

Między przednimi fotelami znajduje się regulowany podłokietnik wyposażony w praktyczny schowek Jumbo box. W konsoli środkowej pojazdu znajduje się również uchwyt na butelkę wyposażony w system Easy Open, dzięki czemu kierowca samodzielnie może otworzyć napój za pomocą jednej ręki. Między pasażerami na tylnym fotelu znajduje się składany podłokietnik z uchwytami na napoje. Pojemnik na odpadki jest usytuowany w bocznych drzwiach pojazdu, opróżnienie go jest łatwiejsza ze względu na możliwość wyjęcia pojemnika. W drzwiach bocznych znajduje się również schowek na kamizelkę odblaskową i butelkę o pojemności 1,5L (przednie drzwi) i 0,5L (tylne drzwi). Bagażnik jest pojemy (od270L-400L), posiada podwójną podłogę, zestaw siatek, uchwyt cargo i solidne haczyki na torby.

 

 


Komfort zwiększa oświetlenie Ambiente wnętrza dostępne w trzech opcjach kolorystycznych- czerwonej, białej i miedzianej. Kamiq wyposażony został w Virtual Cockpit- 10,2 calowy wyświetlacz z możliwością 5 różnych układów wyświetlania. Pojazd ma wbudowaną kartę eSIM, co zapewnia stałe połączenie z Internetem. Na czytelnym wyświetlaczu mamy swobodny dostęp do nawigacji i szerokiej gamy usług Skoda Connect. Mamy również wgląd do danych pojazdu, aktywnych systemów i stacji radiowych.