Wszędzie jak w domu ID.Buzz

Wszędzie jak w domu ID.Buzz

ID.Buzz 

Wszędzie jak w domu


ID. Buzz jest najbardziej emocjonalnym członkiem całkowicie elektrycznej rodziny ID. Przenosi on DNA legendarnego Volkswagena T1 z 1950 r. w przyszłość dzięki unikalnej stylistyce, innowacyjnej technologii i postępowemu zrównoważonemu rozwojowi.


Zostanie wprowadzony na rynek w wersji pięciomiejscowego autobusu i wersji cargo o zerowej emisji lokalnej. ID. Buzz pomieści 1121 litrów bagażu, nawet jeśli na pokładzie są wszyscy pasażerowie. Maksymalna pojemność bagażnika w ID. Buzz Cargo, wyposażonego w przegrodę za pierwszym rzędem siedzeń, również wynosi ponad 3,9 m3.


Oprócz wyjątkowej stylistyki, wydajnego napędu elektrycznego i innowacyjnych rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju, ID. Buzz jest zgodny z najnowszymi trendami w motoryzacji. Dzięki najnowszemu oprogramowaniu ID., inteligentnemu połączeniu systemów wspomagania i informacji oraz aktualizacjom over-the-air, stanowi on również techniczną podstawę dla autonomicznych pojazdów wahadłowych, które będą wykorzystywane do świadczenia usług mobilnościowych od 2025 roku.