Volkswagen Multivan - Pojazd orkiestra

Volkswagen Multivan - Pojazd orkiestra

Gotowy na nową erę. Pojazd orkiestra staje się prekursorem. 


Innowacyjny, cyfrowy, patrzący w przyszłość. Nowy Multivan jest czymś więcej niż zwykłym pojazdem. Jest miejscem spotkań i realizacji potrzeb różnych pokoleń, przestrzenią, domem i środkiem transportu w jednym. Gotowy na nową erę, wciąż zachowuje wszystkie mocne strony swoich poprzedników.

PHEV1 – nowy napęd na nową erę

Multivan zawsze potrafił dostosować się do ducha czasu, nie tracąc przy tym swoich tradycyjnych, wszechstronnych zalet. Obecnie przyjazne środowisku technologie stają się coraz ważniejsze, zwłaszcza w sektorze mobilności. Dlatego też lokalne przemieszczanie się Nowym Multivanem może odbywać się bezemisyjnie - umożliwia to dostępny opcjonalnie silnik hybrydowy typu Plug-in1. W nocy silnik eHybrid ładować można przy użyciu Wall Boxa lub stacji ładującej. Dzięki temu jest w stanie wykonywać swoje codzienne trasy wyłącznie przy użyciu energii elektrycznej. Jeśli jednak chcesz czegoś więcej, Nowy Multivan jest oczywiście również na to przygotowany, dzięki swojemu silnikowi TSI o niskim zużyciu paliwa. 

Kiedy napęd staje się alternatywą

Akumulator litowo-jonowy o pojemności 13 kWh (brutto) umożliwia pojazdowi taki zasięg, by mógł on pokonywać zwykłe codzienne dystanse wyłącznie w trybie elektrycznym. W Nowym Multivanie eHybrid moc systemu maszyny elektrycznej i silnika turbobenzynowego (TSI) wynosi 160 kW / 218 KM.

Kamera 360°1 – dla mistrzowskiego manewrowania

Dzięki kamerze 360° osiąga kolejny poziom ewolucji – ponieważ nigdy wcześniej z miejsca kierowcy nie był dostępny tak panoramiczny obraz. Wymiary nadwozia zostały zoptymalizowane tak, aby umożliwić Multivanowi odnalezienie się w miejskim chaosie nawet na wąskich uliczkach. Bez względu na to czy manewrujesz na parkingach, cofasz w ślepej uliczce czy skręcasz na podjeździe, nowy Multivan nie tylko prowadzi się jak samochód osobowy, ale równie łatwo sprosta każdemu manewrowi w codziennym użytkowaniu.

Dach staje się niebem

                           

Absolutnym novum jest bardzo duży dwuczęściowy szklany dach panoramiczny, którego jeszcze w Multivanie nie było. Wnętrze dające wrażenie jeszcze większej przestrzeni i o lekko zwiększonej rzeczywistej wysokości jest w dzień pełne światła, a w nocy zapewnia niezapomniane chwile pod rozgwieżdżonym niebem. Powłoka LowE ze​ szkła wielowarstwowego redukuje promieniowanie cieplne o 78%. 

Reflektory IQ.Light LED Matrix