Znajdź swój wymarzony samochód używany Nowość!

Znajdź swój wymarzony  samochód używany

Znajdź swój wymarzony  samochód używany


Poznaj szeroką ofertę starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych samochodów używanych Audi, dostępnych wyłącznie u autoryzowanych Dealerów marki w ramach programu Audi Select :plus. Skorzystaj z atrakcyjnych warunków leasingu Audi Perfect Lease dla samochodów używanych.


Audi Select :plus

✓ spokój – samochody zakupione w programie objęte są roczną gwarancją,


✓ pewność – ich pochodzenie i przebieg są sprawdzone i potwierdzone przez specjalistów,


✓ bezpieczeństwo – we wszystkich pojazdach przeprowadzany jest przegląd przedsprzedażny obejmujący aż 117 punktów kontrolnych.


Nie musisz czekać na spełnienie swoich marzeń!

Znajdź swoje używane Audi już dziś wśród szerokiej oferty kilkuset starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych samochodów – w wyszukiwarce samochodów używanych Audi dostępnej online.Korzyści płynące z programu Audi Select :plus


:plus Kredyt/Leasing

Samochody w ofercie Audi Select :plus mogą być sfinansowane przez produkty z szerokiej oferty Volkswagen Financial Services. Dzięki atrakcyjnej ofercie Audi Perfect Lease Klient nie musi dysponować dużą kwotą, aby móc jeździć samochodem premium. Audi Perfect Lease dla samochodów używanych daje możliwość płacenia atrakcyjnej miesięcznej raty, a po upływie okresu finansowania podjęcia decyzji o dalszych losach samochodu. Do wyboru są trzy opcje: kontynuowanie finansowania samochodu, zwrot samochodu lub całkowita jednorazowa spłata.


Formalności związane z uzyskaniem finansowania Klient załatwia na miejscu w salonie, korzystając z fachowego doradztwa wykwalifikowanych specjalistów.


Wkład własny

od 0-30% wartości auta.

Niska rata przez okres 24, 36 lub 48 miesięcy.

Zakończenie umowy w trzech możliwych wariantach:

zwrot samochodu w salonie z opcją zmiany na inny po zawarciu nowej umowy,

jednorazowa spłata pozostałej wartości samochodu,

kontynuacja płatności w ratach miesięcznych.
:plus Jazda testowa

Samochody w ofercie Audi Select :plus są gotowe do jazdy testowej. Klient ma możliwość sprawdzenia wybranego pojazdu w warunkach drogowych. Dzięki temu osobiście doświadcza produktu i ocenia, czy testowany model spełnia jego oczekiwania.


:plus Samochód w rozliczeniu

Kupując samochód używany w programie Audi Select :plus, Klienci mają możliwość pozostawienia swojego dotychczasowego pojazdu w rozliczeniu. Autoryzowane serwisy Audi dokonują profesjonalnej oceny stanu technicznego i wyceny samochodu Klienta. W przypadku uzgodnienia warunków transakcji to Dealer przejmuje obowiązki, które normalnie spoczywałyby na Kliencie – poszukuje kupca na samochód Klienta, przygotowuje ofertę oraz umowę. Przejmuje również na siebie odpowiedzialność rękojmi, która w przypadku transakcji prywatnych spoczywa na Kliencie.

Uzgodniona kwota odkupu samochodu Klienta może zostać zaliczona na poczet nowo nabywanego samochodu i odpowiednio obniżyć jego cenę.


:plus Pewny przebieg

Samochody w ofercie Audi Select :plus to auta o 100-procentowo pewnym przebiegu. Do jego weryfikacji wykorzystywana jest najnowocześniejsza diagnostyka komputerowa oraz systemy ewidencji przeglądów i prac serwisowo-naprawczych. Do programu samochodów używanych kwalifikowane są tylko te samochody, których przebieg nie przekracza 150 tysięcy przejechanych kilometrów.


:plus 117 punktów kontrolnych

Samochody w ofercie Audi Select :plus są kompleksowo sprawdzane pod względem sprawności technicznej. Każdy z nich poddawany jest szczegółowej inspekcji obejmującej aż 117 punktów kontrolnych, która zapewnia sprawność wszystkich części i mechanizmów samochodu. Stwierdzenie jakichkolwiek wad lub usterek prowadzi do dokonania pełnego usprawnienia pojazdu w autoryzowanym serwisie Audi przez wykwalifikowanych mechaników. Wynik badania technicznego dołączany jest zawsze do dokumentacji pojazdu.

Gruntowna ocena techniczna samochodu gwarantuje Klientowi spokój i pewność co do stanu technicznego kupowanego Audi.


:plus Sprawdzone pochodzenie

Samochody w ofercie Audi Select :plus są weryfikowane pod kątem historii oraz pochodzenia. Dokumentacja pojazdu oferowanego w programie zawiera historię serwisowania oraz zdarzeń blacharsko-lakierniczych. Programem Audi Select :plus objęte są wyłącznie samochody pochodzące z organizacji Audi, tzn. użytkowane wcześniej przez pracowników AUDI AG lub Volkswagen Group Polska. Audi Select :plus to również oferta samochodów używanych po kontraktach leasingowych, które nabywane są przez autoryzowaną sieć Audi poprzez oficjalne aukcje Volkswagen Banku. W ofercie znajdują się także samochody dealerskie, które wcześniej były wykorzystywane w salonach i serwisach jako demonstracyjne bądź zastępcze. Do programu samochodów używanych kwalifikowane są tylko te, które nie mają więcej niż osiem lat


:plus Gwarancja

Samochody w ofercie Audi Select :plus objęte są minimum roczną gwarancją. Oznacza to, że Klient nabywający auto w ramach programu może być spokojny, bowiem jakiekolwiek naprawy są objęte ochroną gwarancyjną.


:plus Serwis ubezpieczeniowy

Samochody w ofercie Audi Select :plus mogą być objęte rozbudowanymi pakietami ubezpieczeń komunikacyjnych. W ramach oferty Audi Serwis Ubezpieczeniowy Klient może skorzystać z licznych opcji dodatkowych, dobranych pod indywidualne potrzeby. Ubezpieczenia zapewniają szeroki zakres assistance uwzględniający samochód zastępczy aż do siedmiu dni serwisowania. W przypadku szkody gwarantują wymianę uszkodzonych części na nowe, oryginalne.


Teraz w promocyjnej ofercie dla firm, korzystając z Audi Perfect Lease dla samochodów używanych można uzyskać ubezpieczenie komunikacyjne na pierwszy rok za 1 zł

Zadzwoń i umów się z naszym handlowcem :

+48 62 765 90 10 


Filtruj wyniki

Logo volkswagen
Logo vwuzytkowe
Logo vfs
Logo audi
Logo skoda
Logo seat
Logo castrol
Logo cnp
Logo dwa
Logo nora
Logo sikkens