Nowy Golf Nowość!

Nowy Golf

Zobacz jak wiele dzieje się w Nowym Golfie. 

Nowy Golf to dowód na to, że technologiczna rewolucja dzieje się na naszych oczach! Od teraz dostępny z wyjątkowo oszczędnym silnikiem eTSI, który gwarantuje nie tylko niezrównane wrażenia z jazdy, ale też niespotykaną wcześniej oszczędność. Już podstawowe wersje wyposażenia zawierają zaawansowane systemy awaryjnego hamowania Front Assist oraz samodzielnego prowadzenia w pasie ruchu dzięki zaawansowanej technologii Lane Assist. Po raz pierwszy standardem w każdej wersji są też cyfrowe zegary. Dodatkowo wyposażenie opcjonalne obejmuje ekran Head-Up wyświetlany bezpośrednio na przedniej szybie oraz kompletnie cyfrowe wnętrze o nazwie Innovision Cockpit. Wszystkie te technologie nie tylko wprowadzają klasę kompaktów na zupełnie nowy poziom, ale też w znaczący sposób wpływają na komfort jazdy, bezpieczeństwo oraz wspaniałą rozrywkę. Poczuj cyfrową rewolucję, a my spłacimy za Ciebie 3 pierwsze raty.
Zamów Nowego Golfa już dziś

już od 69 490 zł


Wybierając niewielki, ale dynamiczny silnik 1.0 TSI, Nowego Golfa możesz mieć już za 69 490 zł! Wystarczy, że skorzystasz z rabatu 6000 zł oferowanego z okazji premiery modelu w Polsce. Jeśli zdecydujesz się na Leasing EasyDrive to dodatkowo zapłacimy za Ciebie trzy pierwsze raty leasingowe.


Kup Volkswagena korzystając z Leasingu EasyDrive, a zapłacimy za Ciebie trzy pierwsze raty leasingowe.


Wybierz inną, równie dogodną formę finansowania (Leasing EasyBuy, Kredyt EasyDrive oraz Kredyt EasyBuy) i skorzystaj z alternatywnej oferty promocyjnej - 12 miesięcy ubezpieczenia komunikacyjnego w cenie 1 zł! 

Ciesz się cyfrową rewolucją

Wyświetlacz Head-up

Nie musisz odrywać wzroku od drogi, bo najważniejsze informacje wyświetlane są na przedniej szybie Nowego Golfa


Innovision Cockpit

Połączenie cyfrowych zegarów i ogromnej powierzchni ekranu nawigacj


VW - Logo

Online Traffic Info

Unikaj korków, robót drogowych oraz innych utrudnień na drodze


Oświetlenie Ambient

Dopasuj kolor oświetlenia wnętrzna do swojego nastroju


Twoje osobiste ustawienia

Fotel, radio, nawigacja i systemy wspomagania. Golf zmieni ustawienia na Twoje, gdy tylko do niego wsiądziesz.


Daj się przekonać,

że dzieje się w Golfie. Poznaj największe zmiany i innowacje w Nowym Golfie na specjalnym filmie, który przygotowaliśmy dla Ciebie z cenionym dziennikarzem motoryzacyjnym Juliuszem Szalkiem oraz ekspertem Volkswagen Home, Mateuszem. Dowiedz się jakie korzyści dają inteligentne światłą IQ.Light, jak kompletnie od nowa zaprojektowaliśmy obsługę multimediów, ile oszczędza silnik eTSI oraz jak łatwo Nowy Golf dopasuje się do Ciebie w każdej sytuacji. Gwarantujemy, nie będziesz mógł oderwać wzroku!


Golf. Połączony ze światem

W nowym Golfie możesz korzystać z cyfrowych usług i serwisów Volkswagena. Na życzenie od początku możesz mieć dostęp do licznych usług We Connect. Po jednorazowej aktywacji i zalogowaniu przy użyciu Volkswagen ID, korzystanie z innowacyjnych usług online jest dziecinnie łatwe, a do tego bezpłatne. 


Z We Connect Twój każdy dzień będzie nie tylko przyjemniejszy, lecz również bardziej komfortowy. Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych informacji dotyczących samochodu, możesz wezwać pomoc drogową, odbierać online komunikaty z autoalarmu lub zaplanować wizytę w warsztacie, a smartfon może stać się mobilnym kluczykiem otwierającym i uruchamiającym Twojego Golfa.
Poznaj rewolucyjne systemy IQ.Drive

IQ.DRIVE to elektroniczne, inteligentne systemy Volkswagena wspomagające jazdę oraz parkowanie. Ich zadaniem jest zapewnienie większego komfortu i bezpieczeństwa jazdy, a także przejęcie części czynności, by odciążyć kierowcę. To innowacyjne rozwiązania sprawią, że w przyszłości samochody Volkswagena będą wyszukiwać wolne miejsce w hali garażowej lub poruszać się po autostradzie bez pomocy kierowcy. Poznaj elementy wyposażenia z kategorii IQ.DRIVE.


Bez oślepiania. W prawie każdych warunkach

Opcjonalne reflektory LED Matrix IQ.LIGHT z dynamiczną regulacją świateł drogowych Dynamic Light Assist oświetlają drogę jaśniejszym światłem o dłuższym zasięgu.


Dzięki technologii matrycowej poszczególne segmenty LED mogą być włączane lub wyłączane w zależności od potrzeb. Korzyści: podczas jazdy na światłach drogowych kamera rejestruje pojazdy nadjeżdżające z przeciwka lub jadące przed Volkswagenem, a system wyłącza te segmenty LED, których światło mogłoby oślepiać innych uczestników ruchu.