Nowe modele Audi, nowa jakość pokazu

Nowe modele Audi, nowa jakość pokazu

Jeśli przejeżdżaliście w czwartek wieczorem Aleją Wojska Polskiego, mogliście zwrócić uwagę na ciemności panujące przed Salonem Audi. Mrok przebijały tylko światła reflektorów licznych Audi stojących przed Salonem.


W pokazie nowego modeli A6 i Q8 wzięło udział około stu osób. Gościem specjalnym wieczoru była Marta Walczykiewicz – kaliska kajakarka, wielokrotna medalistka mistrzostw świata i Europy, wicemistrzyni olimpijska, która jest Ambasadorką Marki Ignaszak.


Obydwa zaprezentowane podczas wieczoru modele Audi, poza oczywistymi osiągnięciami mechanicznymi, sięgają w przyszłość dzięki wprowadzeniu dotykowego kontrolowania większością ustawień samochodu. Jeszcze dalej w przyszłość sięga testowany obecnie system połączeń między pojazdami tej marki, które… wzajemnie ostrzegają się na przykład o zagrożeniach na drodze.

Agresywne, mocne sylwetki aut, błyszczących w świetle reflektorów, robiły naprawdę mocne wrażenie. O walorach tych dwóch najnowszych modeli Audi opowiadał z niezwykłą pasją trener AUDI AG – Marcin Kubasik. Do zgromadzonych na premierze gości zwrócili się także przedstawiciele tej ugruntowanej na rynku kaliskim firmy Rodzinnej – Donata i Michał Ignaszak.