Audi Select :plus

Audi Select :plus

Audi Select: plus to program wyselekcjonowanych samochodów używanych dostępny wyłącznie u autoryzowanych dealerów marki.

Każdy pojazd z oferty Audi Select: plus przechodzi przez szczegółową weryfikację obejmującą sprawdzenie 117 punktów kontrolnych. Gdy zostaje wykryta wada lub usterka, samochód przechodzi naprawy w autoryzowanych serwisach na oryginalnych częściach. Dodatkowo po zakupie samochody otrzymują minimum rok dodatkowej gwarancji na bazie ubezpieczenia kosztów naprawy.Wynik badań technicznych jest zawsze dołączany do dokumentacji pojazdu. Dodatkowo każdy pojazd ma sprawdzony przebieg z pomocą diagnostyki komputerowej, systemów ewidencji przeglądów i prac serwisowo naprawczych. Pojazdy które znajdują się w ofercie Audi Select: plus  nie mogą przekroczyć przebiegu 150 000 kilometrów i wieku 5 lat. Dzięki temu pojazdy w programie mają 100% autentyczny przebieg. Samochody otrzymują minimum 1 rok dodatkowej gwarancji na bazie ubezpieczenia kosztów naprawy.

Samochody sprzedawane w programie pochodzą ze sprzedaży bezpośredniej Audi AG, parku stacji dealerskiej i samochody pozostawione w rozliczeniu przez klientów, które były serwisowane w autoryzowanych serwisach.
Wybór auta ułatwia możliwość jazd testowych, do których zachęcamy każdego klienta. W programie mamy oferty sfinansowania zakupu wybranego samochodu takie jak Audi Kredyt bądź Audi Leasing.

Klienci Audi Select: plus mogą skorzystać ze specjalnie dopasowanych pakietów ubezpieczeniowych z licznymi opcjami dodatkowymi, które dobierać można według indywidualnych wymagań w ramach oferty Audi Serwis Ubezpieczeniowy. Ubezpieczenia gwarantują w razie szkody wymianę części na nowe i oryginalne. Dodatkowo pakiety posiadają szeroki zakres assistance, również bezpłatny samochodem zastępczym aż do 7 dni.Filtruj wyniki

Logo volkswagen
Logo vwuzytkowe
Logo vfs
Logo audi
Logo skoda
Logo seat
Logo castrol
Logo cnp
Logo dwa
Logo sikkens