Nowa Škoda Kodiaq LP

Nowa Škoda Kodiaq LP

Nowa Škoda Kodiaq LP 


Zachwyć miasto odważnym designem


Zmienione reflektory i atrapa grilla dodają pewności siebie i nikomu nie pozostawiają wątpliwości, że są świadkami pojawienia się nowej Škody Kodiaq. Widziany z boku charakterystyczny długi rozstaw osi wskazuje na przestronne wnętrze. Krótkie zwisy, łagodnie opadająca linia dachu i drobno ukształtowane poprzeczne linie sprawiają wrażenie, że jest to duży SUV w ruchu, nawet gdy stoi w miejscu. Tylna część jest zdominowana przez wysoko osadzone tylne światła w kształcie klina, których zewnętrzne części rozciągają się po bokach nadwozia. Chromowana ramka osłony chłodnicy ma kształt trapezu z 13-pionowymi podwójnymi listwami. Oświetlenie tylne w technologii LED ma charakterystyczny kształt litery C. Zewnętrzne części tylnego oświetlenia mają wyraźną strukturę kryształów widocznych z boku. Kształt tylnych lamp został dopracowany pod względem aerodynamiki, aby poprawić przepływ powietrza wokół samochodu.  


Wnętrze przyjazne rodzinie 

Siedem siedzeń i duży bagażnik to najbardziej charakterystyczne atrybuty przestronnego wnętrza. 

Możesz wyposażyć nową Škodę Kodiaq w Pakiet Komfortu Snu, obejmujący zagłówki z regulowanymi bokami, dzięki czemu pasażerowie na tylnych siedzeniach zewnętrznych mogą się zrelaksować podczas długich podróży. 


Poziom komfortu, od którego się uzależnisz

DCC - zawieszenie adaptacyjne i driving mode select 

DCC umożliwia zmianę charakterystyki pracy zawieszenia odpowiedniego do stanu nawierzchni oraz stylu i warunków jazdy. Polega to na zmianie sztywności amortyzatorów niezależnie dla każdego koła. Wybór profilu jazdy umożliwia kierowcy ustawienie wybranych parametrów pracy samochodu odpowiednio do własnych potrzeb i stylu jazdy. Dostępne są profile Normal, Sport, Eco i Comfort. Dla wersji 4x4 zawiera dodatkowo funkcję OFF-Road oraz HHC

7-biegowa dwusprzęgłowa automatyczna skrzynia biegów DSG jest dostępna w połączeniu ze wszystkimi silnikami. Jej główne zalety to możliwość płynnej zmiany biegów przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia paliwa. 


Podbij teren zdolnością odkrywania 


Dzięki inteligentnemu napędowi 4x4 nowa Škoda Kodiaq świetnie radzi sobie z jazdą po nieutwardzonych drogach i żwirze. Napęd na cztery koła z elektronicznie sterowanym sprzęgłem błyskawicznie poradzi sobie ze zmianą nawierzchni pod kołami. 

Przycisk trybu off-road przełącza wszystkie systemy wspomagające na specjalne ustawienie do jazdy po nieutwardzonej nawierzchni. Po jego włączeniu pedał przyśpieszenia reaguje mniej czule, a funkcja Auto Hold uruchamia hamulce gdy samochód zatrzyma się na wzniesieniu. Hill-Descent Control wykorzystuje czułe hamowanie, aby utrzymać stałą prędkość podczas zjeżdżania ze stromych zboczy. 

Filtruj wyniki

Logo volkswagen
Logo vwuzytkowe
Logo vfs
Logo audi
Logo skoda
Logo seat
Logo castrol
Logo cnp
Logo dwa
Logo sikkens